İPEK ŞENOĞLU CUP yeni sponsoru CANDELA!

4 Mart 2016 Cuma

Estetik tıbbi cihaz pazarında lider olan Candela; yaşamların değişmesi için ürettiği özel projelere bir yenisini daha ekledi.

 

Dünyanın en büyük lazer ve ışık temelli teknolojiler üreticilerinden Candela; 40 yıllık know-how ile 86 ülkede faaliyet gösteren dev bir global kuruluştur. Candela lazerleriyle, 700’ü aşkın klinik yayın üretilmiş,15 milyon üzerinde tedavi uygulanmıştır.

 

Lazer sistemlerin konusunda uzmanlaşmış olan İnnova Medikal temsilciliği ile ülkemizde faaliyet gösteren Candela, çocuk ve her yaşta yetişkine hitap ederken, daha sağlıklı ve güzel bir yaşam” için profesyonel tedavi ve uygulamalar da “fark yaratmayı” hedeflemiştir.

 

“Bilim, Sonuç, Güven” ilkesiyle başarıdan başarıya koşan Candela, tüm dünyada ve ülkemizde seçkin medikal kliniklerin, ayrıca spor, kültür ve sanat dünyasından birçok profesyonelin, medikal tedaviler, bakım ve güzellik uygulamaları için tercih ettiği bir markadır.

 

Candela Türkiye; İpek Şenoğlu, bu sporu yaparken birçok zorlukla mücadele etmiş, ünü Türkiye sınırlarını aşmış fark yaratmış bir isim ve bu ülkenin önemli bir değerlerinden.

 

Ülkemizde tenis sporu adına atılmış büyük adımlardan biri olan  İpek Şenoğlu CUP, ile tenisin ve sporun gelişimi adına fark yaratacağı projelere, veteran tenisçilerin önünü açmak için verdiği mücadeleye inanıyoruz. Sosyal platformlarda da  başarılı iletişim yeteneğiyle turnuvaya adını veren İpek Şenoğlu’ na  fark yaratmayı ilke edinmiş Candela Türkiye olarak destek vermekten dolayı büyük mutluluk duyuyoruz.” şeklinde sponsorluk hakkındaki görüşlerini belirtti.

Yorumlarınızı Paylaşın

yorum yapıldı